Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Rozwiązania płatnicze PragmaGO dla branży e-commerce

5 lutego 2024 Rozwiązania płatnicze


Prowadzenie własnego sklepu internetowego wiąże się z koniecznością stawiania czoła ogromnej liczbie wyzwań. Przedsiębiorcy muszą dokładać wszelkich starań, aby spełniać dynamicznie zmieniające się potrzeby swoich klientów i partnerów biznesowych. Aby zwiększyć efektywność prowadzonego przez siebie biznesu, warto postawić na wyjątkowe rozwiązania płatnicze oferowane przez specjalistyczną firmę PragmaGO. Wśród nich znajdują się m.in. specjalne raty dla klientów, odroczona płatność czy finansowanie dostawców i podwykonawców. W poniższym artykule przedstawiamy szczegółowe informacje na ten temat.

Rozwiązania płatnicze od PragmaGO – najważniejsze informacje 

Aby z sukcesem prowadzić własny biznes w branży e-commerce, trzeba dokładać wszelkich starań, aby na bieżąco reagować na dynamicznie zmieniające się trendy oraz dostosowywać swoją ofertę do rosnących oczekiwań swoich klientów. Warto wiedzieć, że obecnie bez tego osiągnięcie sukcesu oraz zdobycie istotnych przewag konkurencyjnych może być niezwykle trudne.

Na szczęście, obecnie istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowych rozwiązań płatniczych, dzięki którym można zaoferować swoim klientom szereg udogodnień. A dzięki tym udogodnieniom będą oni bardziej skłonni do poszerzenia współpracy. Jedną z renomowanych firm, która zajmuje się oferowaniem profesjonalnych rozwiązań płatniczych, jest PragmaGO. 

Raty dla firm od PragmaGO – jak to działa? 

Jedno z dostępnych rozwiązań dedykowanych przedsiębiorcom to raty dla firm. Na czym to polega? Jest to doskonały wybór dla wszystkich przedsiębiorców, których klienci bzinesowy pytają o możliwość skorzystania z rat. Dzięki PragmaGO można im je zaoferować bez konieczności angażowania własnego kapitału. 

Raty dla biznesu sprawiają, że kupujący ma możliwość złożenia zamówienia bez konieczności opłacania go natychmiastowo. Z kolei sprzedający dostaje pieniądze w trybie natychmiastowym. Liczba rat do wyboru jest bardzo szeroka – może być ich 3, 6, 9 bądź nawet 36. Kwota limitu odnawialnego finansowania wynieść może aż 100 000 zł. Decyzja o przyznaniu finansowania wydawana jest bardzo szybko, a cały proces przebiega w pełni online i jest pozbawiony zbędnych formalności. Więcej informacji można znaleźć na https://pragmago.tech/pl/raty-dla-firm/

Finansowanie dostawców i podwykonawców i odroczona płatność

Innym popularnym rozwiązaniem jest finansowanie dostawców i podwykonawcówPolega to na tym, iż przedsiębiorcy mogą zaoferować natychmiastową płatność za faktury swoim dostawcom i podwykonawcom bez konieczności wydawania własnych środków. Sfinansowanie faktur należy do zadań PragmaGO, a przedsiębiorca korzystający z tego rozwiązania opłaca należności wobec PragmaGO według wcześniej przyjętego harmonogramu płatności. Więcej informacji znajdziesz na https://pragmago.tech/pl/finansowanie-dostawcow-i-podwykonawcow/ 

Innym popularnym rozwiązaniem jest odroczona płatność. Działa to następująco: składamy zamówienie w wybranym sklepie, zgłaszamy produkty do finansowania w PragmaGO na stronie oraz wypełniamy formularz. PragmaGO następnie opłaca zamówienie za pomocą przelewu ekspresowego. Czas na opłacenie należności wynosi do 30 dni.

Materiał zewnętrzny

Redakcja lekkikoszyk.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie finanse, biznes, ciekawostki oraz praktyczne porady łączą się, by dostarczyć Ci niezbędnej wiedzy i inspiracji do osiągnięcia sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza dotycząca finansów, strategii biznesowych oraz ciekawostek ekonomicznych łączy się z artykułami o codziennych wyzwaniach prowadzenia własnej działalności.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Rozwiązania płatnicze
kredyt hipoteczny

Jesteś zainteresowany reklamą?