0 Koszyk KOSZYK
0 Koszyk KOSZYK Zwiń
E-commerce partners sp. z o.o.

Jesteś w:  .  /  .  /  .  /  .  / Cofania
TERMINAL GPON NETIS GP8502P

TERMINAL GPON NETIS GP8502P

cena detaliczna:
389,00 zł
Liczba sztuk: z 1
szt.


Koszt dostawy:

  • Odbiór osobisty darmowy
  • Przesyłka pocztowa 17.00 zł
  • Przesyłka pocztowa pobraniowa 19.00 zł
  • Przesyłka kurierska 17.00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19.00 zł

Produkt należy do oferty sklepu internetowego
www.eltrox.pl

eltrox.pl
Liczba komentarzy: 136
Komentarze pozytywne: 136
Komentarze neutralne: 0
Komentarze negatywne: 0

 

Telefon/Numer kontaktowy - sklep online

517015446

Koszty połączeń wg stawek operatora.

Siedziba firmy
E-commerce partners sp. z o.o.
ul. Główna 23
42-280 Częstochowa
NIP: 6462490527
 

TERMINAL OPTYCZNY GPON
NETIS GP8502P
KOŃCÓWKA ŚWIATŁOWODOWA

TERMINAL OPTYCZNY GPON NETIS GP8502P KOŃCÓWKA ŚWIATŁOWODOWA

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Zgodne z ITU-T G.984.2 CLASS B+.
  • Do 1.25Gbps wysyłania i 2.5Gbps pobierania.
  • Maksymalny dystans do 20Km.
  • Obsługuje SIP i protokół głosowy H.248.
  • Obsługa wielu trybów mapowania.

PRZEZNACZENIE

GP8502P to domowy optyczny terminal sieciowy zaprojektowany dla gospodarstw domowych i małych biur (SOHO). Oferuje jeden port GPON, jeden port telefoniczny RJ11 i 2 automatycznie nawiązujace połączenia & auto-MDI/MDIX porty Fast Ethernet. Dzięki technologii GPON, GP8502P zapewnia szybki kanał danych przez pojedynczy światłowód optyczny o wysyłaniu 1.25Gbps i pobieraniu 2.5Gbps. W ten sposób można cieszyć się szybkimi usługami danych takie jak głosowe lub wideo.

PRZEZNACZENIE

CECHY

  • Zgodne z ITU-T G.984.2 CLASS B+.
  • Do 1.25Gbps wysyłania i 2.5Gbps pobierania.
  • Maksymalny dystans do 20Km.
  • Obsługuje SIP i protokół głosowy H.248.
  • Obsługa wielu trybów mapowania.
  • IGMP V2&V3 Snooping, IGMP proxy.
  • Obsługa filtrowania VLAN i transparentnych transmisji VLAN, agregacji VLAN N:1 i VLAN 1:1 translation.
  • Lokalne zarządzanie przez sieciowe GUI i efektywne zdalne zarządzanie.
  • 1 port SC/APC GPON, 1 port telefoniczny RJ11, 2 automatyczne nawiązujące połączenie i auto-MDI/MDIX porty LAN RJ45

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPRZĘT
Interfejs 1 Port SC/APC GPON
1 Port RJ11 Telefon.
1 Automatycznie nawiązujące połączenie i MDI/MDIX 10/100Mbps porty LAN RJ45
Tempo Danych Wysyłanie 1.25Gbps
Pobieranie 2.5Gbps
Dystans 0-20KM
Centralna Długść Fali Tx: 1310 nm
Rx: 1490 nm
Tempo Wygasania > 10 dB
Optyczna Moc Optyczna moc Tx 0.5~5.0dBm
Maksymalna moc optyczna -8 dBm
Czułość odbioru -27dBm
Dioda PWR, LOS, PON, LAN1, LAN2, PHONE
Guzik Włącznik / Wyłącznik, Ustawienia fabryczne
Adapter DC 12V/1A
Zużycie Mocy <12W (MAX)
Dimensions (L x W x H ) 145 x 90 x 28 mm
Weight 139g
OPROGRAMOWANIE
Standard TU-T G.984.2 CLASS B+ IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q
GPON Tryb enkapsulacji GEM
8 T-CONT z maks. 32 portami GEM
Mapowanie portu GEM do T-CONT
Wiele trybów mapowania
--Mapowanie od portu VLAN do GEM
--Mapowanie od portu PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet do GEM
--Mapowanie od portu VLAN+PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+VLAN do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+VLAN+PRI do GEM
--Mapowanie od IPToS do portu GEM
Dynamiczna dystrybucja przepustowości (DBA)
Funkcja naprawiania błędów (FEC) podczas pobierania i wysyłania.
Wbudowane OAM, fizyczna warstwa OAM (PLOAM) i OMCL
Zaawansowany standard szyfrowania 128-bitowy dla pobierania.
Tryby uwierzytelniania hasła, SN i SN+Hasła
Deaktywacja/Aktywacja i ponowna rejestracja na ONT
Test zapętlania oparty na porcie GEM
Multicast Snooping IGMP V2&V3
IGMP proxy
Bridge WAN Multicast
Do 255 grup Multicast
VLAN transformuje protokół wysyłania pakietu multicastu
Osobne porty GEM dla pobierania strumieni usług multicastu i pakietów sygnałowych IGMP
Transformacja, transparentna transmisja i usuwanie pobierania multicastu VLAN
Filtrowanie pobieranych pakietów multicast
Filtrowanie multicastu i wysyłanie oparte o przekierowaniu MAC
Uwierzytelnianie oparte na porcie GEM
Szybkie wyjście
Ethernet Tryb Mostka
Ręczne ustawienie do 10/100Mbit/s
Ręczne ustawienie do półdupleksu lub pełnego dupleksu
Limit wysyłania i pobierania oparte o port Ethernet z dokładnością 64kbit/s
PAUZA Kontroli przepływu danych (IEEE 802.3 Anneks 31B)
Ramka Ethernet do 2000 bitów
Filtrowanie VLAN i transparentna transmisja VLAN
Agregacja VLAN N:1 i tłumaczenia VLAN 1:1
Kolejka priorytetu IEE 802.1p
Głos SIP i H.248 *
(* Po zmianie standardów, zapisz ustawienia i zresetuj. Ustawienia zostaną zastosowane.)
Konserwacja Monitoring mocy optycznej
Konfiguracja usług lokalnych, zapytania i ulepszenia oprogramowania na stronie Web
Zdalne zarządzanie przy użyciu zgodnego ze standardami interfejsu OMCI, zdefiniowanego przez ITU-T G.988
Pytania o optyczny przekaźnik ONT
Raport z alarmu Dying Gasp po wyłączeniu ONT
OMCI Zarządzanie konfiguracją OMCI (w tym port GEM, T-CONT, CAR i VLAN)
Zarządzanie zapytaniami OMCI (w tym informacje o urządzeniu i statusie portu Ethernet)
Alarm i synchronizacja alarmu OMCI
Statystyki wydajności OMCI
Zabezpieczenia Filtrowanie adresów MAC
INNE
Środowisko Temperatura Operacyjna: 0°C~40°C(32°F~104°F)
Temperatura Przechowania: -40°C~70°C(-40°F~158°F)
Wilgotność Operacyjna: 5%~90% bez kondensacji
Wilgotność Przechowania: 5%~95% bez kondensacji

PRZYKŁADOWY SCHEMAT

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • TERMINAL OPTYCZNY GPON NETIS GP8502P (nr kat. 3657)
  • Zasilacz 12V/1A
  • Kabel Ethernet
  • Port telefoniczny RJ11.
  • Krótka instrukcja obsługi
  • Gwarancja
  • Paragon fiskalny lub faktura VAT

Opis wciąż niewystarczający? Sprawdź pełny opis, dostępne rozmiary, kolory i wymiary bezpośrednio na sklepie internetowym, a Swój wybór wpisz w komentarzu do zamówienia.
TERMINAL GPON NETIS GP8502P

Towar jest nowy
Dotychczasowe zainteresowanie produktem: 202 osoby

Sprawdź pełny opis, dostępne rozmiary, kolory
i wymiary bezpośrednio na sklepie internetowym,
a Swój wybór wpisz w komentarzu do zamówienia.

Wysyłka:


Koszty dostawy sklepu internetowego
  • Odbiór osobisty darmowy
  • Przesyłka pocztowa 17.00 zł
  • Przesyłka pocztowa pobraniowa 19.00 zł
  • Przesyłka kurierska 17.00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19.00 zł

Zwrot towaru:

Kiedy otrzymam CashBack?
Możliwość zwrotu bez podawania przyczyny:

14 dni

Wzór odstąpienia od umowy

Produkt należy do oferty sklepu internetowego
www.eltrox.pl

Legalnie działający sklep internetowy E-commerce partners sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowa
E-commerce partners sp. z o.o.
ul. Główna 23
42-280 Częstochowa
NIP: 6462490527

Odbiór osobisty:

  • Bełchatów - ul. Wojska Polskiego 27C
  • Białystok - ul. Nowy Świat 3/8
  • Bielsko-Biała - ul. Żywiecka 132
  • Bydgoszcz - ul. Gdańska 138-140
  • Chorzów - ul. Katowicka 56
  • Częstochowa - ul. Główna 23
  • Dąbrowa Górnicza - ul. Królowej Jadwigi 10A
  • Elbląg - ul. Płk. Dąbka 64
  • Gdańsk - ul. Hynka 6/2
  • Gliwice - ul. Tarnogórska 1
  • Katowice - ul. Brynowska 65/4
  • Kielce - ul. Prosta 48A
  • Koszalin - ul. Młyńska 48
  • Kołobrzeg - ul. Jedności Narodowej 27B
  • Kraków - ul. Wybickiego 42a
  • Lublin - ul. Wolska 11a
  • Olsztyn - ul. Kościuszki 92
  • Opole - ul. Dmowskiego 2/1
  • Piotrków Trybunalski - ul. Sulejowska 4
  • Poznań - ul. Stablewskiego 31/3
  • Radom - Wałowa 17
  • Radomsko - ul. Narutowicza 72 lok. 3
  • Rybnik - ul. Gliwicka 241
  • Rzeszów - ul. Popiełuszki 28a
  • Sosnowiec - ul. Piłsudskiego 38
  • Stargard Szczeciński - os. Kopernika 9/D/U/2
  • Szczecin - ul. Wyszyńskiego 26
  • Tarnowskie Góry - ul. Sobieskiego 24a
  • Tarnów - ul. Słoneczna 56c
  • Toruń - ul. Żółkiewskiego 14
  • Tychy - ul. Szpakowa 2
  • Warszawa - ul. Remiszewska 1/7b
  • Warszawa - ul. Powstańców Śląskich 124 lok. 10
  • Warszawa - ul. J. Dąbrowskiego 81
  • Wrocław - ul. Jedności Narodowej 62
  • Zielona Góra - ul. Bohaterów Westerplatte 46/10
  • Łomża - ul. Poznańska 28A
  • Łódź - ul. 6 sierpnia 14
  • Świdnica - ul. Pułaskiego 55

Płatności i bezpieczeństwo:

Płatności:

Nad bezpieczeństwem zakupów czuwa certyfikat SSL Konto do wpłat sklepu internetowego eltrox w banku Bank Pekao
Formy płatności:
  • ∗ przelew bankowy
  • ∗ za pobraniem
  • ∗ w punkcie odbioru

Dodatkowe informacje:

Informacje:

zwrot

14 dni na zwrot

zapytaj

Zapytaj sprzedawcę "eltrox" o produkt

cashback

Zapytaj lekkikoszyk.pl o CashBack

fb Śledź nasz profil na Facebook
blog

Bądź na bieżąco
z lekkikoszyk.pl